PIANKI PUREXPoniżej przedstawiamy listę typów pianek PUREX wraz z opisem w zależności od zastosowania

 Piana otwartokomórkowa PUREX NG-0810NF o gęstości 12-13kg/m3NG0810NF - System lekki przeznaczony do izolacji wewnętrznej. Najbardziej ekologiczny produkt na rynku.Trwały system zapewniający brak mostków termicznych i akustycznych. Ze względu na swoją budowę nie może być narażony na ciągłe działanie wilgoci lub obciążenia. Stosowany do izolacji poddaszy, ścian działowych, stropów,piwnic , garaży itd.

 

 Piana zamkniętokomórkowa PUREX NG-0428HG o gęstości 42kg/m3NG0428HG - System przeznaczony do izolacji budynków, hal przemysłowych, kurników, chlewni itd. od wewnątrz. Stosowany także do izolacji pod wylewkę betonową do domach jednorodzinnych. W przypadku stosowania wewnątrz nie ma konieczności stosowania powłok ochronnych. Dopuszczone jest także zastosowanie na zewnątrz np. pod siding, na fundamenty itd. Znajduje także zastosowanie do izolacji zbiorników np. na parafinę itd.

 

 Piana zamkniętokomórkowa PUREX NG-0440 o gęstości 60kg/m3 - System przeznaczony do izolacji dachów na zewnątrz. Oczywiście posiada aprobatę oraz atest PZH. Stosowany także do izolacji pod wylewkę betonową w pomieszczeniach o podwyższonym obciążeniu np. garaże, hale magazynowe itp. Przy stosowaniu na zewnątrz konieczne jest zastosowanie powłoki ochronnej w postaci lakiery ochronnego. Oczywiście możliwe jest zastosowanie NG0440 w wewnątrz jeśli jest takie uzasadnienie.

 

Czytany 10591 razy